Web Tasarım Ankara
Gardentr Web Tasarım
Adres
Resitgalip Cd. Ilkadim Sk. 11/4 GOP, Cankaya, Ankara. Telefon: 850 396 91 61

Hizmetlerimiz

kurumsal kimlik, tanıtım, internet hizmetleri
 

KURUMSAL KİMLİK HİZMETLERİ

"FİRMANIZ SİZİN TARLANIZ VE ONU BOL MEYVE VEREN BİR "BAHÇEYE" ÇEVİRMEK İÇİN GEREKLİ BİRİKİME SAHİBİZ."

Kurumsal Kimlik Hizmetleri; firmanızın köklü bir yapıya sahip olması için gereken tüm hizmetlerin toplamıdır. Bu hizmetler sırasıyla;

1. Sektörde iyi bir yer edinebilmek ve akılda kalıcı olabilmek için, firmanızın İsim Çalışması,
2. Firmanızın bulunduğu sektöre uygun Logo Çalışması,
3. Yazışmalarınız ve internet dışı ortamlarda tanıtım için antetli kağıt tasarımı ve matbaa hizmetleri., fatura tasarımı ve matbaa hizmetleri., evrak tasarımı ve matbaa hizmetleri., kartvizit tasarımı ve matbaa hizmetleri, broşür tasarımı ve matbaa hizmetleri ve katalog tasarımı ve matbaa hizmetleri.
4.
Planladığınız etkinlik ve toplantılar için tanıtım afişleri ve matbaa hizmetleri, poster tasarım ve matbaa hizmetleri ve bilet, kampanya afişleri vs gibi tanıtım amaçlı tasarımlar ve bu tasarımların matbaa işlemleri,
5. Firmanızın alanında vermiş olduğu hizmet bilgilerinin web ortamına aktarılması, firmanızı en iyi yansıtacak şekilde kodlanmış ve tasarımı yapılmış WEB SİTESİ,
6. Müşterilerinizin Web Tasarım sayfanıza kolayca ulaşabilmesi için Arama Motoru Optimizasyonu hizmeti diğer adıyla SEO HİZMETİ. Goggle aramalarında ön sıraya çıkmak için ideal bir yöntem olması sebebiyle günümüzde kullanımı artmış olup önemli bir hizmet niteliğindedir.
7. Endüstriyel alanlarda hizmet veren bir firmaysanız/ ürünlerinizin Çizim, Modelleme, Canlandırma -Animasyon-  ile daha profesyonel şekilde tanıtımının yapılması ve sattığınız ürünlerin tüm işlevlerinin tanıtılmasıyla müşteri potansiyelinde artış sağlanması.
8. İnşaat sektöründe hizmet veren bir firmaysanız/ oluşturmuş olduğunuz projelerinizin Modelleme, Render ve Animasyon hizmetleri.
9. Mobil sektörüne yönelik hizmet veren bir firmaysanız ya da ürününüz için özel uygulamalar geliştirmek istiyorsanız/ istekleriniz doğrultusunda Mobil Uygulamaları, Uygulama & Geliştirme hizmetleri vermekteyiz.

Firmanız sizin tarlanız ve onu bol meyve veren bir bahçeye çevirmek için gerekli birikime sahibiz. Nasıl bir çiftçinin; her bir tarla için bulunduğu bölgeye ve şartlara göre gerekli işlemleri yapması gerekiyorsa, biz de bulunduğunuz sektöre ve müşterilerinizin beğenisine göre gerekli şartları tasarımlarımız ve kodlarımızla oluşturuyoruz.


Zincir halkasından herhangi birinin kopuk ya da zayıf olması görevini yerine getirememesi demektir. O yüzden ihtiyacınız olan tüm hizmetlerin analizini yapıyor; Kurumsal Kimliğinizin sağlam olması için en temel hizmetlerden başlayarak çalışmalarımızı oluşturuyoruz...

KURUMSAL KİMLİK HİZMETLERİ

GÖRSEL: Bu görsel bizim çalışma ortamımız .)

YAYIN TARİHİ : 2008-2014

ANAHTAR KELİME : web tasarım, web tasarım ankara, web sitesi, web tasarım firmaları

SORULARINIZ İÇİN: info@gardentr.com