Web Tasarım Ankara
Gardentr Web Tasarım
Adres
Resitgalip Cd. Ilkadim Sk. 11/4 GOP, Cankaya, Ankara. Telefon: 850 396 91 61

Kurumsal Kimlik Hizmetleri

kurumsal kimlik, tanıtım, internet hizmetleri
 

KURUMSAL KİMLİK HİZMETLERİ

"FİRMANIZ SİZİN TARLANIZ VE ONU BOL MEYVE VEREN BİR "BAHÇEYE" ÇEVİRMEK İÇİN GEREKLİ BİRİKİME SAHİBİZ."
Kurumsal Kimlik nedir?
Pazarlamada marketing anlamına gelen Kurumsal Kimlik, bir kurumun kendini ifade etmek için kullandığı tüm görsel tasarım ve tanıtımların tümüne verilen addır. Kurumsal Kimlik Hizmetlerinin başlangıcı, bir şirketin kuruluşunda şirkete verilen isimden başlar ve bu isim doğrultusunda şirketin logo tasarımı, web tasarım hizmetleri, eğer bir ürünse ambalaj tasarımı ve tüm grafik işlemleri şekil alır. Bu hizmetlerin tümü şirketin yapısı ve kuruluş amacına hizmet eder ve sonuç olarak şirketin başarısını ve müşteri sayısını ve kalitesini arttırmaya yöneliktir.
 
Kurumsal Kimlik Hizmetlerinde Logo Tasarımının Önemi
Bir kurumun isim çalışmasının hemen ardından bulunduğu sektör hakkında bilgi alınarak kuruma uygun renk tonları, kurum çizgileri, konsept belirlenerek logo tasarımı hizmeti verilir. Logonun kurum için yapıtaşı özelliği olması sebebiyle, logoda kullanılacak renkler ve çizimler titizlilikle seçilmelidir.
 
Logo Tasarımında Müşterinin Algısı
Logo tasarımı 'nda bir diğer dikkat edilmesi gereken özellik kurumun müşteri portföyünün logo tasarımına olan algısıdır. Müşteri ilk izlenimde kuruma yakınlık duymalı, renk ve çizgiler müşterinin ilgisini çekmelidir. Profesyonellik ve kalite müşteriye yansıtılmalıdır ve logo müşterinin aklına kazınmalıdır.
 
Logo Tasarımından sonra antetli kağıt ve fatura tasarımı, kartvizit tasarımı, katalog tasarımı, ambalaj tasarımı, çalışanların giysi tasarımı, tabela tasarımı, araç üstü giydirme, ofis dizaynı, infografik çalışması, broşür tasarımı ve diğer gerekli tüm tasarım ve kodlama hizmetleri şekil alır.
 
Kurumsal Kimlik ve Seo Hizmeti
Tüm hizmetlerden faydalanan müşterilerin en önemli adımı sayılan Seo Hizmeti, profesyonelliğin son adımıdır. Kurumsal Kimliği’ni tamamlayan firmalar Seo Hizmeti alarak firmalarının müşteri potansiyelini kat kat artırmayı hedefleyen bilinçli müşterilerdir.
 
Kurumsal Kimlik Faaliyet Raporu
SEO Hizmeti alan müşterilere özel olarak faaliyet raporu hazırlanır. SEO Hizmetinden yararlanan bir firma için en önemli hizmetlerinden birisi de bu hizmetlerin firmaya getirdiği katkı hakkında bilgi sahibi olmaktır. Bu sebeple Kurumsal Kimlik Hizmeti veren firmalar periyodik aralıklarla müşterileri için faaliyet raporu hazırlamaktadır. Bu raporda günlük, haftalık, aylık ziyaretçi sayısı, ziyaretçilerin hangi il ya da ülkeden geldiklerini gösteren bir rapor, müşterilerin yaş aralıkları, hangi sayfalara daha çok tıklandığı, web sitesinde ve web sayfalarında kaç saniye ya da kaç dakika kaldıkları, eğer müşterinin tercihiyse anket sonuçları gibi bir çok veri hakkında raporlama yaparak müşteri sayısını artırmak adına somut veriler sunarlar.  

İlgili Linkler;
Kurumsal Kimlik İmajı
Kurumsal Kimlik Hizmetleri
Kurumsal Kimlik Bileşenleri
Kurumsal Kimlik Firmaları
Kurumsal İşletmeler ve SEO'nun Önemi
Firmalarla Kurumsal İletişim
KURUMSAL KİMLİK HİZMETLERİ


ANAHTAR KELİME : web tasarım ankara, web sitesi, web tasarim firmaları, kurumsal kimlik hizmetleri,

SORULARINIZ İÇİN: info@gardentr.com