Web Tasarım Ankara
Gardentr Web Tasarım
Adres
Resitgalip Cd. Ilkadim Sk. 11/4 GOP, Cankaya, Ankara. Telefon: 850 396 91 61

Web Tasarım Fiyatları

Firma sahibi olarak en fazla merak edilen sorulardan birini sizin de sorduğunuzu biliyoruz. Bir Web Tasarım Sayfası hizmeti ya da diğer Kurumsal Kimlik Hizmetleri'nden biri size ne kadar maliyet getirir? Bu konuda net bir fiyat belirtememekle birlikte bunun sebeplerini örnekler vererek açıklamak istiyoruz. Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki alacağınız hizmetin net bir fiyatı, herhangi bir ürün ortada olmadığı için maliyet analizi yapılmadan belirtilemez ve belirtilmemelidir. Fiyatı etkileyen birden çok faktör vardır. Bu faktörlerden birkaçını maddeler şeklinde açıklayalım;

1. Bir çok ürün yelpazesine sahip bir firma mısınız?
Eğer öyleyseniz Web Tasarım Sitenizde gerekli olan modüller; ürün galerisi, ürün tanıtım sayfası ve ürün videoları modülleri olabilir. Bu modüller web sitesi fiyatını etkileyen modüllerdir.

2. Satılacak bir ürününüz olmadan sadece hizmet sektöründe mi hizmet veriyorsunuz?
Bu durumda hizmet sektörleriniz hakkında bilgi veren bir modül size yeterli gelecektir. Extra ürün galerisi vs modüllere ihtiyacınız olmadığı için Web Tasarım Siteniz 1. maddedeki site maliyet analizinden daha düşük bir maliyet gerektirir.

3. Web Tasarım Sitesinde yayınlanmak üzere Fotoğraf Çekimine mi ihtiyacınız var?
Profesyonel olarak Hakkımızda bölümü ya da Ürünler bölümünde yayınlamak istediğiniz fotoğraf ve grafik resimlerin çalışma hizmetlerini de bizden almak isteyebilirsiniz. Fotoğraf çekimlerimizi profesyonel fotoğraf makinemizle profesyonel şekilde çekiyoruz, fotoğraflar üzerinde Photoshop düzenlemeleri yaparak Web Sitenizin daha profesyonel gözükmesini sağlıyoruz. Bu hizmetimiz de Web Sitesi Maliyet Analinizi etkileyen faktörlerden.

Bunun gibi onlarca hatta yüzlerce madde sıralayabiliriz. Burada önemli olan faktörlerden biri de aldığınız hizmetin karşılığında muhattaplarınızın olup olmadığıdır. Çünkü özellikle Web Tasarım Sitesi hizmetlerinde firma sahiplerinin düştüğü en büyük yanılgılardan birisi de en ucuz fiyatın bir Web Sitesi için yeterli olacağıdır. Grafik ve Web hizmetlerini bireysel olarak profesyonel şekilde yapan Freelance Web Tasarımcılar olduğu gibi, hazır kodları illegal yollardan elde eden kod bilgisi olmayan kişiler de web sitesi yaparlar. Bu durumda en sağlıklı yol firma ünvanı taşıyan Web Tasarım Acenteleri ya da şirketleriyle sözleşmeli olarak hizmet almanızdır.

Web Tasarım Siteleri, tamamlandıktan sonra Web Sitesi'nin yayınlanma problemleri, virüs, hack, kota aşımı, maillerin ya da mail formların çalışmaması gibi problemlerle karşılaşmanız durumunda sözleşme gereği bu hizmetleri yerine getirmekle yükümlüdürler. Web Tasarım Sitesi'nin her yıl aynı tarihte düzenli olarak Web Hosting  & Domain işlemlerinin yapılması da yine Web Tasarım firmasının görevlerindendir. Bu hizmetlerin karşılığında her yıl Web Hosting  & Domain ücreti + cüzzi Teknik Destek ücreti ile işinizi sekteye uğratmadan web sitenizin yayınlanmasını sağlarlar. İstediğiniz taktirde yine cüzzi bir güncelleme ücreti ile Web Tasarım Sitenize ek bilgiler ekleyip, grafik ya da kod geliştirmeleri yaparlar.

CMS Sistemi
ile Web Sitenize Siz de Güvenle Bilgi, İçerik ve Resim Ekleyebilirsiniz

İsterseniz Web Tasarım Sitenizde fazla güncelleme yapmayacaksanız CMS sistemi olmadan hizmet alabilir, isterseniz de CMS Sistemi kullanarak bilgilerinizi bir panel yardımıyla kendiniz güncelleyebilirsiniz. CMS Sistemi, özel bir panel yardımıyla web sitenize müdahale edebildiğiniz bir sistemdir. Bu sistem de normal siteye göre ek bir maliyet gerektirir.

Web projelerimizde sözleşmemizin ardından sizlere sunduğumuz web tasarım demolarımızı beğenmemeniz durumunda 2. web demo çalışmamız yapılarak beğeninize sunulur. İstediğiniz değişikliklerin ardından onayınızla birlikte Web Tasarım Sitemizin kodlama aşamasına gelinir. Son aşama, test ve yayınlanma aşamasıdır.

Web Tasarım Sitesinde olduğu gibi logo fiyatları; 3 boyut, animasyon, grafik seçeneklerine göre , katalog fiyatları; sayfa sayısı ve grafik kullanımına göre, matbaa fiyatları kağıdın cinsine, rengine, kullanılan grafiklere göre, SEO Hizmeti fiyatları; anahtar kelimenin popüleritesi, kod altyapısının ihtiyacına göre fiyatlandırılır.

Son olarak Kurumsal Kimlik Hizmetleri açısından geniş bir yelpazeyi düşünürsek her bir modül ya da çalışma firmalara göre farklılık göstereceği için maliyet analizimizi titizlilikle yaparak sizlere fiyatlarımızı sunuyoruz.


Yazar:
gardenTR Web Tasarım