Web Tasarım Ankara
Gardentr Web Tasarım
Adres
Resitgalip Cd. Ilkadim Sk. 11/4 GOP, Cankaya, Ankara. Telefon: 850 396 91 61

WEB TASARIM & KURUMSAL KİMLİK HİZMETLERİ

Değişen dünya gelişen teknoloji ve globalleşen ticaret rekabeti her gün biraz daha zorlaşıyor. Siz de tüm yeniliklere ayak uydurabilmek ve global pazarda yerinizi almak istiyorsanız biz sizin yanınızdayız.
Web Sitesi, Web firmaları
 

2008 yılında Ankara'da kurulan firmamız sizlerle büyümeye devam ediyor. Web Sitesi, E-ticaret Sitesi, Kurumsal Kimlik, Web Hosting Domain Hizmeti, Web Yazılım, SEO Google Hizmeti, Katolog Tasarımı, Kartvizit Tasarımı, Broşür Tasarımı, Logo Tasarımı, 3D Modelleme, tüm Basılı Medya Tasarımları ve Baskı Hizmetleri ile sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Kurumsal Kimlik Hizmetlerimiz arasında sıklıkla tercih edilen web sitesi çalışmalarımızdan kısaca bahsetmek istiyoruz. Web siteniz firmanızın görünen yüzü. Sizi en doğru şekilde ifade eden, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi doğru tanıtan ve sunan bir web sitesi; sizin prestijinizi yansıtacaktır. "Web Tasarım Sitesi" doğru içeriklendirme ve kaliteli sunumla daha fazla kitlelere ulaşarak, pazar payınızı arttıracaktır. Siz müşterilerimiz için özenle oluşturduğumuz web sitelerimiz güvenli, şirketinizi en iyi tanımlayacak şekilde oluşturulan bir tasarıma sahip ve gelişen teknolojiye ayak uyduracak şekilde kodlanmış web siteleridir.

Biz Kurumsal Kimlik Hizmetleri veren bir firmayız çünkü önemli olanın sadece web tasarım siteleri olmadığını, ihtiyacınız olan her bir grafik parçasının ve kodlama çalışmalarının kurumsal imajınızı ne kadar güçlü kılabileceğini de biliyoruz. Sizinle ortaklığımız web siteniz çalıştığı sürece bitmez. Çalışmalarımızı sonlandırdıktan sonra da, Teknik Desteğimiz müşterimiz olmayı istediğiniz müddetçe devam eder. Web Sitemizi tamamladıktan sonra siz müşterilerimize tavsiyemiz SEO Hizmetimizden yararlanarak müşteri sayınızı çoğaltmak ve rakiplerinizden sıyrılarak Google Arama motorlarında daha ön sıralarda çıkmanızı sağlamaktır. Hizmetlerimizden faydalanmak için istediğiniz soruları formumuzu doldurarak öğrenebilir ya da telefon yoluyla ön bilgi alabilirsiniz. Fiyat teklifimiz ve verdiğimiz hizmetlerimiz hakkında vereceğimiz bilgilendirmelerimizin ardından karşılıklı haklarımızın korunacağı sözleşmemizin akabinde talep ettiğiniz hizmetler için demo çalışmalarımızı oluştururuz. Sizinle yüz yüze görüşmelerimizin ardından hizmetlerimiz netleşir. Bizim için sizin seçimleriniz, yorumlarınız ve bilgilendirmeleriniz çok önemlidir. Hiç bir projemize sizden ayrıntılı firma bilgilerini sizin ağzınızdan dinlemeden başlamayız. Yaratıcı ekibimizle bilgileriniz dahilinde yaratıcı fikirler üretir, müşterilerinize en uygun şekilde sunmak için düzenli ve sistematik şekilde çalışırız. Sizin onayınız ve memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir. 

 


web tasarım, web design, logo
 
Firmanız sizin tarlanız ve onu bol meyve veren bir bahçeye çevirmek için gerekli birikime sahibiz. Nasıl bir çiftçinin; her bir tarla için bulunduğu bölgeye ve şartlara göre gerekli işlemleri yapması gerekiyorsa, biz de bulunduğunuz sektöre ve müşterilerinizin beğenisine göre gerekli şartları tasarımlarımız ve kodlarımızla oluşturuyoruz. Çiftçinin işi tohumla başlıyorsa, bizim işimiz de logoyla başlıyor. Tohum için su ne kadar önemliyse, alt yapısı sağlam bir web sitesi de logomuzu anlatmak için o kadar önemli. Zincir halkasından herhangi birinin kopuk ya da zayıf olması görevini yerine getirememesi demektir. O yüzden ihtiyacınız olan tüm hizmetlerin analizini yapıyor; Kurumsal Kimliğinizin sağlam olması için temelden başlayarak Kurumsal İmajınızı da oluşturuyoruz...

 

Projelerinizi tamamladık; sizi en iyi şekilde sektöre hazır hale getirmek için profesyonel tasarım ve kodlarımızı kullandık. İşimiz burada bitmedi. Şimdi firmanızı tanıtmayı, müşterilerinize daha kolay ulaşmanızı istiyoruz ve alt yapısını Ocak 2014'te kurduğumuz, yakın zamanda faaliyete geçireceğimiz yepyeni bir rehberde buluşuyoruz.
Tag: web tasarım , web tasarım firmaları , web tasarım ankara , web tasarım yapan firmalar