Web Tasarım Ankara
Gardentr Web Tasarım
Adres
Resitgalip Cd. Ilkadim Sk. 11/4 GOP, Cankaya, Ankara. Telefon: 850 396 91 61

Web Tasarımın Firmanıza Etkileri

Web Tasarım Nedir? adlı makalemizde ayrıntılı olarak bir Web Sayfasının ne işe yaradığını, müşterilerin beğenilerinin ne yönde olacağını açıklamaya çalışmıştık. Şimdi dilerseniz Web Tasarım Sitesinin Firmanıza Etkilerini madde madde açıklayalım. Web Sayfalarınız üç hizmete aracılık ederler.

Birincisi; firmanızın Kurumsal Kimliği için önemlidir. Kartvizitinizde Kurumsal olmayan hotmail, gmail uzantılı mail adreslerinin bulunması müşterileriniz için işinizin titizlilikle yapılmadığı izlenimi uyandırır. Teknoloji ve yeniliklerden uzak olmamamız açısından Web Tasarım Sitesi önemlidir.

İkincisi; Firmanızın adresini duyurmak, Türkiye'nin her yerinden müşterilerinize ulaşmak, markalaşmak için Web Sayfası önemlidir. Web Tasarım Sitesi'ne ek olarak SEO Hizmeti alarak müşterilerinizi 2-3 kat arttırmak mümkün.

Üçüncüsü ise; Bir firma iseniz kanunen Web Tasarım Sitesi'ne sahip olma zorunluluğunuz nedeniyle Web Sitesinizin yayında olması gerekmektedir.

Web Sayfanızın bu 3 hizmete de aracılık etmesi için Şirket ünvanına sahip Faturalı çalışan Web Tasarım Acenteleriyle çalışmanız daha sonra sıkıntı yaşamamanız açısından önemlidir. Web Hosting ve Domain Hizmetlerinizin her sene periyodik olarak yenilenmesi sitenin yayında kalması açısından mecburi olduğu için Profesyonel Web Tasarım Acenteleri her sene size yenileme ve olası aksiliklerin giderilmesi açısından Teknik Destek verirler ve Web Tasarım Sitesinin her türlü güvenlik açığından sorumlu olurlar. Ayrıca karşılaştığınız sorun ve problemlerde verilmeyen hizmetler için kanunen yaptırım uygulayabileceğiniz bir muhattap bulmuş olursunuz.

Aklınıza takılan her soru için bizlere Telefon ya da E-Posta Adreslerimizden ulaşabilirsiniz.