Web Tasarım Ankara
Gardentr Web Tasarım
Adres
Resitgalip Cd. Ilkadim Sk. 11/4 GOP, Cankaya, Ankara. Telefon: 850 396 91 61

Yaratıcı Web Tasarım Projeleri

Yaratıcı Web Tasarım
Yaratıcı web tasarımları yapmak ancak yaratıcı, yetenekli ve deneyimli bir ekiple mümkündür. Bütün bu özelliklerin bir arada bulunduğu bir ekiple etkileyici bir web tasarımı ortaya çıkar. Çalıştığınız takımın tasarım tecrübesi, marka stratejisi, yapılan tasarımın kullanılabilirliği ve teknoloji ile uyumu da göz ardı edilmemesi gereken özellikler arasındadır.

Bazı web tasarım örnekleri şunlardır:

Duyarlı web tasarım
E-ticaret web tasarım
Özel web çözümleri
İçerik pazarlama web siteleri
Bloglar ve e-posta pazarlama
Içerik yönetim sistemleri için tasarım

İş Hedefleri Odaklı Tasarım Markası
Akılda kalabilirlik, ölçeklenebilirlik, ve arama motoru optimizasyonu ile tasarım önemlidir; Ancak, öncelikli olarak iş hedeflerinin belirlenmesi ve nasıl bir marka için bir web sitesi tasarlanacak bunun belirlenmesi gereklidir. Bu, ziyaretçilerin satışa dönüşünü maksimize etmek için kritik bir öneme sahiptir. Projelerinizde, sonuçları maksimize etmek için sık sık aşağıdakileri yapın:

Rekabet Analizi
İçerik Stratejisi
İçerik Geliştirme
Kullanıcı Deneyimi Strateji
Görsel ve Etkileşim Tasarımı

İyi Markalaşma, Daha İyi Sonuçlar
Müşterinin tasarım varlıkları ile tasarım süreci başlar. Öncelikle bu varlıkların oluşturulan veya güncelleştirilmesi gerekir. Biz marka stratejisi hizmetleri sunmak için marka ortakları ile çalışmayı tercih ediyoruz. Uygun doğru bir marka stratejisi hizmeti sunmak için web sitesi tasarım ekibi ve marka ortaklarının entegre çalışması gerekmektedir. Ekibin beceri setleri birbirini mükemmel şekilde tamamlar. Markalaşma stratejisinde bir takım kriterler mevcut bunlar;

Marka kimliği
Paketleme
Tüketici araştırması
Adlandırma düşüncesi
Marka başvuru / pazarlamadır.

Web Tasarım İçerik Geliştirme
İçerik tasarım ekibinin planı web siteniz için içerik yazmak olacaktır. Bu hizmet, içerik yönetimi için mevcut web kopya, kitle analizi, metin yazarlığı, SEO tavsiyeleri denetimleri ve ipuçları içerir.