Firmanızın kimliğine uygun web tasarım ve içeriklerle rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz. Web tasarım paketlerimizi inceleyin.
Web Tasarım Yazar: Gardentr Web

 

Webmasterlar İçin Google Yönetici Paneli

Biz Web Tasarımcılar için vazgeçilmez Araçlardan birisidir Google Web Yöneticisi Araçları. Düzenli ve sorunsuz kullanımında da web sitesine avantaj sağlar. Google'ın ücretsiz olarak sunduğu bu hizmet sayesinde sitenizin önemli verilerinin analizini yapabilirsiniz. İçeriklerinizin indekslenip indekslenmediğini kontrol edebilir ve Web Sayfalarınıza bu doğrultuda iyileştirmeler yapabilirsiniz, İndekslenmesini istemediğiniz Web Sayfaları için de sunulan kontrol hizmetleriyle yinelenen sayfalar, bozuk linkler ya da gizlemek istediğiniz dosyaları Google Webmaster Yönetici Panelinden düzenleyebilirsiniz, Web Sitenizin performanslarına yönelik öneri ve bakımlardan yararlanabilirsiniz, Ziyaretçilerinizin hangi web sayfalarına hangi anahtar kelimelerle giriş yaptığını, hangi sayfaların popüler olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca manuel olarak Sitemap dosyası, Robots dosyası da ekleyebilirsiniz.

Web Sitemi Nasıl Kaydederim? Webmaster Yönetim Paneli'ne tıkladıktan sonra incelemek istediğiniz Web Sitesinin adresini Site Ekle bölümüne ekleyin. Web Sitesinin doğrulanamadığı ile ilgili bir uyarı alacaksınız. Doğrulamak için Html Doğrulama Dosyasını indirin ve indirdiğiniz Html dosyayı Web Sitenizdeki index anasayfasının olduğu yere koyun ve sitenizi tekrar Site Ekle bölümünden ekleyin. Eğer düzgün bir şekilde sayfayı eklemişseniz sorun yaşamadığınız bildiren ve Web Sitesi'nin onaylandığını bildiren bir açıklama ekranı gelecektir.Webmaster Yönetici Paneli ana sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Onaylanmış sitenizin Yönetici Paneline ulaşmak için web site linkine tıklayabilirsiniz. Webmaster Yönetici Panelihakkında geniş bilgi.