Firmanızın kimliğine uygun web tasarım ve içeriklerle rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz. Web tasarım paketlerimizi inceleyin.
Web Tasarım Yazar: Gardentr Web

 

Google'da Kaçıncı Sıradasınız?

Google arama motorunu kullanarak web siteniz arandığında kaçıncı sırada olduğunuzu birçok yardımcı program sayesinde öğrenebilirsiniz Bazı yardımcı programlar limitli olarak sorgu yapmanızı sağlar. Biz olabildigince özgür çalışabileceğiniz linkler sunmaya çalıştık. "Google da kaçıncı sırada çıkıyorum " merak ediyorum diyorsanız; Aşağıda sunduğumuz sorunsuz çalışan en yararlı kontrol programları sizlere yardımcı olacak.

web siteleri firması

1. Search Engine Rankings Arama Motoru Sıralaması

Tamamiyle ücretsiz ve sınırsız olarak web sitenizin anahtar kelimenize göre Google, Bing ve Yahoo arama motorlarında kaçıncı sırada olduğunuzu gösterir. Google ve Bing için ilk 100 web sitesi, Yahoo içinse ilk 500 web sitesi içinde arama yapılır. Programa buradan ulaşabilirsiniz.

Domain: Web Sitesi Linkinizi girin. örn: http://www.tugcular.com
Search Term: Hangi kelimede kaçıncı sırada olduğunuzu öğrenmek için anahtar kelimeyi girin. örn: lazer kesim

web firması

2. Ranking Spy Seo Tool Google Sıra Bulucu

Bu programda yine Google'da web sitenizin kaçıncı sırada yer aldığınızı gösterir.  Ücretsiz hizmet veren program ayrıca Bing ve Yahoo sonuçlarını da gösteriyor. İlk 100 sayfa arasında yapılan aramaların sonuçlarını gösteriyor. "google da kacinci sıradayım" diyorsanız  Web Sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Domain: Web Sitesi Linki başına www. girmeden domainismi.com yazmanız yeterli.
Search Term: Hangi kelimede kaçıncı sırada olduğunuzu öğrenmek için anahtar kelimeyi girin. Bu kelimelerin uzun olmamasına dikkat edin.

internet sitesi

3. Cute Rank Tool Google Masaüstü Çoklu Sıra Bulucu

Programı web sitesinden indirip masaüstüne kuruyorsunuz. İlk 100 sayfa arasında yapılan aramaların sonuçlarını gösteren program; ayrıca çoklu arama motoru dil seçeneği de içeriyor. Diğer programlara göre oldukça kullanışlı. Bir çok özelliği bulunuyor. Çoklu anahtar kelime sorgulatma, Google Arama Motoruna ek olarak Yahoo ve Bing arama motorlarında da arama alternatifleri vb. Buradan sayfa linkine ulaşabilir, programı masaüstüne indirebilirsiniz. Google da kacinci sayfadayım merak ediyorum diyorsanız; Aşağıdaki resimler size yardımcı olacaktır.


web tasarım sitesi

Sonuç Sayfası: 

web seo


4. Keyword Position Google Sıra Bulucu

Web sitenizin Google Arama motorlarında arattığınız anahtar kelimeye göre kaçıncı sırada olduğunuzu 1000 sayfa içerisinden arama yaparak belirtir. Google, Yahoo ve Msn Arama motorları sonuçlarını verir. Programa bu web sayfasından ulaşabilir, google da kaçıncı sırada olduğunuzu öğrenebilirsiniz. 

seo firması ankara