Firmanızın kimliğine uygun web tasarım ve içeriklerle rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz. Web tasarım paketlerimizi inceleyin.
Web Tasarım Yazar: Gardentr Web

 

Kağıtlara Yansıyan İllüstrasyon

İllüstrasyon tasarımlar günümüzde gittikçe popülerleşmeye devam ediyor. Özellikle hayalgücünün dışa vurumunu rahatlıkla anlatabilmek illustrasyon tasarımlarla mümkün.

İllüstrasyon Nedir?

Bir resimin, görselleştirilmesi ya da grafiksel bir temsili  kullanılarak çizime aktarılmasıdır. Illustrasyon yapan grafik ustası sanatçılar hayallerindeki görüntüyü grafik yeteneklerini kullanarak kolayca yansıtırlar. Illustration Latince bir kelimedir saçmak, aydınlatmak anlamına gelir. Genelde yazdırma işlemi kağıt üzerine mürekkeple yapılır. Çizimler her alanda kullanılabilir. Sanatsal görüntüler oldukları için şiir, moda, dergi, pul ya da kitaplarda kullanılırlar. Sıklıkla da çocuk kitapları için ideal sanatsal grafiklerdir. Çizimler ayrıca herhangi bir nesnenin nasıl kullanılacağı hakkında bilgi vermek için (bitki örtüsü, tıp, biyolojik veya kimyasal işlemler veya bilimsel görüntüleri temsil eden teknik çizimlerde kullanılabilir. Çizimler; suluboya, guaj, mürekkep , yağlı boya gibi farklı tekniklerle de uygulanabilir. İllustratörler, web tasarımcıların özellikle de grafikerlerin yapacakları çalışmalara görsellik katan, sanatsal çalışmalar üreten ressamlardır.


illustrasyon nedir
Tasarım & Uygulama: Pushedunder


Tasarım & Uygulama: Pushedunder


Tasarım & Uygulama: Pushedunder


Tasarım & Uygulama: 

Tasarım & Uygulama: